понеділок, 20 травня 2013 р.

Професія моєї мами

Моя мама працює у дитячому содочку. Ця професія подобалась її з дитинства і сама тому вона захотіла стати виховатилем . Я вважаю, що це важка професія, але її це подобається. Я думаю, що це головне!Адже важливо щоб професія подобалась.

Немає коментарів:

Дописати коментар